Radio Shemroon

Radio Shemroon

217 points

Member since: February 25, 2018

Artin Show Radio Shemroon Episode 1829 Tue - Jul 3, 2018

رُخدادِ ۱۸۲۹ ـ  آدمهای آبدوغ خیاری

رُخدادِ ۱۸۲۹ ـ آدمهای آبدوغ خیاری

Artin Show Radio Shemroon Sat - Jun 30, 2018

 طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان | آرش

طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان | آرش

Artin Show Radio Shemroon Episode 1828 Sat - Jun 30, 2018

رُخدادِ ۱۸۲۸ ـ   پوتین حکومت ایران را قربانی می کند

رُخدادِ ۱۸۲۸ ـ پوتین حکومت ایران را قربانی می کند

Artin Show Radio Shemroon Episode 1827 Fri - Jun 29, 2018

رُخدادِ ۱۸۲۷ ـ  زمان بازگشت ملاها به مساجد است

رُخدادِ ۱۸۲۷ ـ زمان بازگشت ملاها به مساجد است

Artin Show Radio Shemroon Episode 1826 Thu - Jun 28, 2018

رُخدادِ ۱۸۲۶ ـ  ترامپ؛ آتشی که به جان جمهوری اسلامی افتاد

رُخدادِ ۱۸۲۶ ـ ترامپ؛ آتشی که به جان جمهوری اسلامی افتاد

Artin Show Radio Shemroon Wed - Jun 27, 2018

اسلام و کتابش | گزارشی کمان شکن

اسلام و کتابش | گزارشی کمان شکن

Artin Show Radio Shemroon Episode 1825 Wed - Jun 27, 2018

رُخدادِ ۱۸۲۵ ـ  دلار ۱۰هزار تومانی در راه

رُخدادِ ۱۸۲۵ ـ دلار ۱۰هزار تومانی در راه

Artin Show Radio Shemroon Episode 1824 Tue - Jun 26, 2018

رُخدادِ ۱۸۲۴ ـ  گسترش اعتصاب بازار تهران

رُخدادِ ۱۸۲۴ ـ گسترش اعتصاب بازار تهران

Artin Show Radio Shemroon Sat - Jun 23, 2018

طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان | آرش

طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان | آرش

Artin Show Radio Shemroon Episode 1823 Thu - Jun 21, 2018

رُخدادِ ۱۸۲۳ ـ  قانون مبارزه با پولشویی

رُخدادِ ۱۸۲۳ ـ قانون مبارزه با پولشویی

Artin Show Radio Shemroon Wed - Jun 20, 2018

اسلام و کتابش | گزارشی کمان شکن

اسلام و کتابش | گزارشی کمان شکن

Artin Show Radio Shemroon Episode 1822 Wed - Jun 20, 2018

"رُخدادِ ۱۸۲۲ ـ مسابقه "خرسواری

Artin Show Radio Shemroon Episode 1821 Tue - Jun 19, 2018

رُخدادِ ۱۸۲۱ ـ  ما واسه هیشکی رفیق نیمه راه نشدیم

رُخدادِ ۱۸۲۱ ـ ما واسه هیشکی رفیق نیمه راه نشدیم

Artin Show Radio Shemroon Sat - Jun 16, 2018

طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان | آرش

طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان | آرش

Artin Show Radio Shemroon Episode 1820 Sat - Jun 16, 2018

رُخدادِ ۱۸۲۰ ـ  دیگر هیچکسی خسته نیست

رُخدادِ ۱۸۲۰ ـ دیگر هیچکسی خسته نیست