Radio Shemroon

Radio Shemroon

217 points

Member since: February 25, 2018

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - May 10, 2019

برنامه ۲۰۲۷ ـ امدادرسانی آیت‌الله بی‌ بی سی به آخوندها

برنامه ۲۰۲۷ ـ امدادرسانی آیت‌الله بی‌ بی سی به آخوندها

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - May 9, 2019

برنامه ۲۰۲۶ ـ منفورترین قشر اجتماعی در ایران امروز

برنامه ۲۰۲۶ ـ منفورترین قشر اجتماعی در ایران امروز

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - May 8, 2019

گزارشی گمان شکن | خسرو فروهر

گزارشی گمان شکن | خسرو فروهر

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - May 8, 2019

 برنامه ۲۰۲۵ ـ سقوطی که به شلیک یک گلوله هم نیاز ندارد

برنامه ۲۰۲۵ ـ سقوطی که به شلیک یک گلوله هم نیاز ندارد

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - May 7, 2019

برنامه ۲۰۲۴ ـ  مهناز افشار قربانی مهریه یا ژاندارک!!؟

برنامه ۲۰۲۴ ـ مهناز افشار قربانی مهریه یا ژاندارک!!؟

Artin Show | Radio Shemroon || Sun - May 5, 2019

گزارشی گمان شکن | مکتب پهلویسم: شهروندی احساس مسوولیت میهنی

گزارشی گمان شکن | مکتب پهلویسم: شهروندی احساس مسوولیت میهنی

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - May 4, 2019

داف نیوز | با افشین نریمان و آرتین پرتویان

داف نیوز | با افشین نریمان و آرتین پرتویان

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - May 4, 2019

برنامه ۲۰۲۳ ـ  چرا مردم ایران برای گران خریدن آماده صف ایستادن هستند

برنامه ۲۰۲۳ ـ چرا مردم ایران برای گران خریدن آماده صف ایستادن هستند

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - May 3, 2019

دکتر زرتشت ستوده | ایران دل جهان است

دکتر زرتشت ستوده | ایران دل جهان است

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - May 3, 2019

برنامه ۲۰۲۲ ـ  رتبه پنجم ایران در تورم بین ۱۸۶ کشور جهان

برنامه ۲۰۲۲ ـ رتبه پنجم ایران در تورم بین ۱۸۶ کشور جهان

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - May 2, 2019

برنامه ۲۰۲۱ ـ  ظریف: گزینه تسلیم در مقابل آمریکا

برنامه ۲۰۲۱ ـ ظریف: گزینه تسلیم در مقابل آمریکا

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - May 1, 2019

برنامه ۲۰۲۰ ـ  روحانی و قانون اقدام متقابل

برنامه ۲۰۲۰ ـ روحانی و قانون اقدام متقابل

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Apr 30, 2019

برنامه ۲۰۱۹ ـ  پشت صحنه با مانوک خدابخشیان

برنامه ۲۰۱۹ ـ پشت صحنه با مانوک خدابخشیان

Artin Show | Radio Shemroon || Mon - Apr 29, 2019

آنسوی افق | دکتر خسروانی | بمب الکترومغناطیسی

آنسوی افق | دکتر خسروانی | بمب الکترومغناطیسی

Artin Show | Radio Shemroon || Sun - Apr 28, 2019

داف نیوز | افشین نریمان و آرتین پرتویان | رژیم در باتلاق چرت گویی

داف نیوز | افشین نریمان و آرتین پرتویان | رژیم در باتلاق چرت گویی