Radio Shemroon

Radio Shemroon

217 points

Member since: February 25, 2018

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Dec 29, 2018

برنامه ۱۹۴۶ ـ  کاسهٔ چه کُنَم بِدَستان | THE ARTIN PARTOVIAN COMEDY SHOW

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Dec 28, 2018

برنامه ۱۹۴۵ ـ  ازدواج باز | THE ARTIN PARTOVIAN COMEDY SHOW

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Dec 26, 2018

از عقبگرد ۵۷ تا فرشگرد ۹۷ ... همه با هم!!؟ | گزارشی گمان شکن

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Dec 22, 2018

افشین نریمان و آرتین پرتویان | داف نیوز | برنامه بیست و هشتم | ARTIN and AFSHEEN SHOW

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Dec 22, 2018

برنامه ۱۹۴۴ ـ  ویژه نامهٔ یلدا بهمراه تارا بانو | THE ARTIN PARTOVIAN COMEDY SHOW

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Dec 21, 2018

برنامه ۱۹۴۳ ـ  آئین های ایرانی | THE ARTIN PARTOVIAN SHOW

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Dec 20, 2018

برنامه ۱۹۴۲ ـ  يلدا درقحطی | THE ARTIN PARTOVIAN COMEDY SHOW

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Dec 19, 2018

گزارشی گمان شکن | پرسش و پاسخ با خسرو فروهر

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Dec 19, 2018

برنامه ۱۹۴۱ ـ غذا در مقابل نفت | THE ARTIN PARTOVIAN COMEDY SHOW

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Dec 18, 2018

مانوک خدابخشیان - گفتگوی شنیدنی با آرتین پرتویان درباره پشت پرده ها

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Dec 15, 2018

افشین نریمان و آرتین پرتویان | داف نیوز | برنامه بیست و هفتم | ARTIN and AFSHEEN SHOW

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Dec 15, 2018

برنامه ۱۹۳۹ ـ  قد بلند یا قد کوتاه؟؟؟

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Dec 14, 2018

برنامه ۱۹۳۸ ـ  غنی شاژی در حال انژام اَشت

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Dec 13, 2018

برنامه ۱۹۳۷ ـ  صادرات نفت ما

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Dec 12, 2018

گزارشی گمان شکن | پرسش و پاسخ با خسرو فروهر