Radio Shemroon

Radio Shemroon

217 points

Member since: February 25, 2018

Artin Show | Radio Shemroon || Sun - Jul 29, 2018

Iranian tycoon arrested near Bazargan border crossing

Iranian tycoon arrested near Bazargan border crossing

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jul 28, 2018

طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان

طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jul 28, 2018

رُخدادِ ۱۸۴۹ ـ  مسئولان دزد و خائن در حال فرار

رُخدادِ ۱۸۴۹ ـ مسئولان دزد و خائن در حال فرار

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Jul 27, 2018

رُخدادِ ۱۸۴۸ ـ  بهترین نسخه خودمان باشیم

رُخدادِ ۱۸۴۸ ـ بهترین نسخه خودمان باشیم

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Jul 26, 2018

رُخدادِ ۱۸۴۷ ـ  آستان مافیای رضوی

رُخدادِ ۱۸۴۷ ـ آستان مافیای رضوی

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jul 25, 2018

رُخدادِ ۱۸۴۶ ـ  نازی‌های مذهبی‌ را پایین می‌آوریم

رُخدادِ ۱۸۴۶ ـ نازی‌های مذهبی‌ را پایین می‌آوریم

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Jul 24, 2018

رُخدادِ ۱۸۴۵ ـ  چرا زنها خیانت می‌کنند؟

رُخدادِ ۱۸۴۵ ـ چرا زنها خیانت می‌کنند؟

Artin Show | Radio Shemroon || Sun - Jul 22, 2018

رُخدادِ ۱۸۴۴ ـ  صیغه زاده مشهد به گریه افتاد

رُخدادِ ۱۸۴۴ ـ صیغه زاده مشهد به گریه افتاد

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jul 21, 2018

رُخدادِ ۱۸۴۳ ـ  ضربه دردناک به رژیم تهران

رُخدادِ ۱۸۴۳ ـ ضربه دردناک به رژیم تهران

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Jul 20, 2018

رُخدادِ ۱۸۴۲ ـ  معمّای براندازی

رُخدادِ ۱۸۴۲ ـ معمّای براندازی

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Jul 19, 2018

رُخدادِ ۱۸۴۱ ـ  حجاب واجب است، اما اجباری نیست

رُخدادِ ۱۸۴۱ ـ حجاب واجب است، اما اجباری نیست

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jul 18, 2018

مصدقیسم و آخوندیسم در مقابل پهلویسم

مصدقیسم و آخوندیسم در مقابل پهلویسم

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jul 18, 2018

رُخدادِ ۱۸۴۰ ـ  پنجره ای که هر آن بسته خواهد شد

رُخدادِ ۱۸۴۰ ـ پنجره ای که هر آن بسته خواهد شد

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Jul 17, 2018

رُخدادِ ۱۸۳۹ ـ  فشار از بیرون و فروپاشی از درون

رُخدادِ ۱۸۳۹ ـ فشار از بیرون و فروپاشی از درون

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jul 14, 2018

طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان | آرش

طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان | آرش