Radio Shemroon

Radio Shemroon

217 points

Member since: February 25, 2018

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Dec 24, 2019

اپیزود ۲۱۶۰ طنز غیر رادیوئی |  بهمراه امید امیدوار

اپیزود ۲۱۶۰ طنز غیر رادیوئی | بهمراه امید امیدوار

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Dec 21, 2019

اپیزود ۲۱۵۹ طنز غیر رادیوئی | شب چله بهمراه تارا بانو

اپیزود ۲۱۵۹ طنز غیر رادیوئی | شب چله بهمراه تارا بانو

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Dec 19, 2019

اپیزود ۲۱۵۸ طنز غیر رادیوئی | دمی با امید امیدوار

اپیزود ۲۱۵۸ طنز غیر رادیوئی | دمی با امید امیدوار

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Dec 18, 2019

خسرو فروهر | چپ گرایی و اسنادی ازآدم خوری و کشتار بخش دوم | گزارشی گمان شکن

خسرو فروهر | چپ گرایی و اسنادی ازآدم خوری و کشتار بخش دوم | گزارشی گمان شکن

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Dec 18, 2019

اپیزود ۲۱۵۷ طنز غیر رادیوئی | تن فروشی در قبر

اپیزود ۲۱۵۷ طنز غیر رادیوئی | تن فروشی در قبر

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Dec 17, 2019

اپیزود ۲۱۵۶ طنز غیر رادیوئی | گرامی داشت مادرایرانی

اپیزود ۲۱۵۶ طنز غیر رادیوئی | گرامی داشت مادرایرانی

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Dec 14, 2019

اپیزود ۲۱۵۵ طنز غیر رادیوئی | واکنش مردم ایران به تقاضای وزارت خارجه ایران

اپیزود ۲۱۵۵ طنز غیر رادیوئی | واکنش مردم ایران به تقاضای وزارت خارجه ایران

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Dec 13, 2019

اپیزود ۲۱۵۴ طنز غیر رادیوئی | ایرانیان شبیه گوسفند هستند

اپیزود ۲۱۵۴ طنز غیر رادیوئی | ایرانیان شبیه گوسفند هستند

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Dec 12, 2019

اپیزود ۲۱۵۳ طنز غیر رادیوئی | بهمراه امید امیدوار

اپیزود ۲۱۵۳ طنز غیر رادیوئی | بهمراه امید امیدوار

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Dec 11, 2019

اپیزود ۲۱۵۲ طنز غیر رادیوئی | بدبخت شدیم رفت

اپیزود ۲۱۵۲ طنز غیر رادیوئی | بدبخت شدیم رفت

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Dec 10, 2019

اپیزود ۲۱۵۱ طنز غیر رادیوئی | ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﯾﮕﺮ ﺗﻮ ﺭﺍﯼ ﺩﺍﺩه ﺍﯼ

اپیزود ۲۱۵۱ طنز غیر رادیوئی | ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﯾﮕﺮ ﺗﻮ ﺭﺍﯼ ﺩﺍﺩه ﺍﯼ

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Dec 7, 2019

اپیزود ۲۱۵۰ طنز غیر رادیوئی |  چندهمسری نیاز جامعه است

اپیزود ۲۱۵۰ طنز غیر رادیوئی | چندهمسری نیاز جامعه است

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Dec 6, 2019

اپیزود ۲۱۴۹ طنز غیر رادیوئی | مالیات از سپرده‌های بانکی

اپیزود ۲۱۴۹ طنز غیر رادیوئی | مالیات از سپرده‌های بانکی

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Dec 5, 2019

اپیزود ۲۱۴۸ طنز غیر رادیوئی | بهمراه امید امیدوار

اپیزود ۲۱۴۸ طنز غیر رادیوئی | بهمراه امید امیدوار

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Dec 5, 2019

خسرو فروهر گزارشی گمان شکن

خسرو فروهر گزارشی گمان شکن