Radio Shemroon

Radio Shemroon

217 points

Member since: February 25, 2018

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jul 11, 2018

نمایش رو حوضی مسیح علی نژاد و شاپرک شجری زاده و بقیه سیاهی لشکرها

نمایش رو حوضی مسیح علی نژاد و شاپرک شجری زاده و بقیه سیاهی لشکرها

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jul 11, 2018

رُخدادِ ۱۸۳۵ ـ  دلم نمی خواهد ميزِعصرانه ام بویِ نانِ مانده بگيرد

رُخدادِ ۱۸۳۵ ـ دلم نمی خواهد ميزِعصرانه ام بویِ نانِ مانده بگيرد

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Jul 10, 2018

رُخدادِ ۱۸۳۴ ـ پیش بینی های آرتین

رُخدادِ ۱۸۳۴ ـ پیش بینی های آرتین

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jul 7, 2018

طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان | آرش

طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان | آرش

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jul 7, 2018

رُخدادِ ۱۸۳۳ ـ وحشت علی گدا از رادیوشمرون

رُخدادِ ۱۸۳۳ ـ وحشت علی گدا از رادیوشمرون

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Jul 6, 2018

رُخدادِ ۱۸۳۲ ـ اعتیاد به سکس

رُخدادِ ۱۸۳۲ ـ اعتیاد به سکس

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Jul 5, 2018

رُخدادِ ۱۸۳۱ ـ ورشکستگی

رُخدادِ ۱۸۳۱ ـ ورشکستگی

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jul 4, 2018

قیام مردم ایران از خرمشهر تا بازار تهران

قیام مردم ایران از خرمشهر تا بازار تهران

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jul 4, 2018

رُخدادِ ۱۸۳۰ ـ  رِنسانس ایرانی

رُخدادِ ۱۸۳۰ ـ رِنسانس ایرانی

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Jul 3, 2018

رُخدادِ ۱۸۲۹ ـ  آدمهای آبدوغ خیاری

رُخدادِ ۱۸۲۹ ـ آدمهای آبدوغ خیاری

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jun 30, 2018

 طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان | آرش

طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان | آرش

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jun 30, 2018

رُخدادِ ۱۸۲۸ ـ   پوتین حکومت ایران را قربانی می کند

رُخدادِ ۱۸۲۸ ـ پوتین حکومت ایران را قربانی می کند

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Jun 29, 2018

رُخدادِ ۱۸۲۷ ـ  زمان بازگشت ملاها به مساجد است

رُخدادِ ۱۸۲۷ ـ زمان بازگشت ملاها به مساجد است

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Jun 28, 2018

رُخدادِ ۱۸۲۶ ـ  ترامپ؛ آتشی که به جان جمهوری اسلامی افتاد

رُخدادِ ۱۸۲۶ ـ ترامپ؛ آتشی که به جان جمهوری اسلامی افتاد

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jun 27, 2018

اسلام و کتابش | گزارشی کمان شکن

اسلام و کتابش | گزارشی کمان شکن