Radio Shemroon

Radio Shemroon

217 points

Member since: February 25, 2018

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jan 11, 2020

اپیزود ۲۱۷۰ طنز غیر رادیوئی | ویژه نامه

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Jan 10, 2020

اپیزود ۲۱۶۹ طنز غیر رادیوئی | بهمراه تارا بانو

اپیزود ۲۱۶۹ طنز غیر رادیوئی | بهمراه تارا بانو

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Jan 9, 2020

اپیزود ۲۱۶۸ طنز غیر رادیوئی | بهمراه امید امیدوار

اپیزود ۲۱۶۸ طنز غیر رادیوئی | بهمراه امید امیدوار

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jan 8, 2020

گزارشی گمان شکن || با خسرو فروهر

گزارشی گمان شکن || با خسرو فروهر

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jan 8, 2020

اپیزود ۲۱۶۷ طنز غیر رادیوئی | خامنه ای و انزوای مرگبار رژیمش

اپیزود ۲۱۶۷ طنز غیر رادیوئی | خامنه ای و انزوای مرگبار رژیمش

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Jan 7, 2020

اپیزود ۲۱۶۶ طنز غیر رادیوئی | بهمراه امید امیدوار

اپیزود ۲۱۶۶ طنز غیر رادیوئی | بهمراه امید امیدوار

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jan 4, 2020

اپیزود ۲۱۶۵ طنز غیر رادیوئی | مشاوران نمی‌گذارند

اپیزود ۲۱۶۵ طنز غیر رادیوئی | مشاوران نمی‌گذارند

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Jan 3, 2020

ویژه برنامه بهمراه امید امیدوار | گوربه گورشدن قاسم سلیمانی

ویژه برنامه بهمراه امید امیدوار | گوربه گورشدن قاسم سلیمانی

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Jan 2, 2020

اپیزود ۲۱۶۴ طنز غیر رادیوئی | بهمراه امید امیدار

اپیزود ۲۱۶۴ طنز غیر رادیوئی | بهمراه امید امیدار

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Dec 31, 2019

اپیزود ۲۱۶۳ طنز غیر رادیوئی | اعتراف حسن به رسیدن رژیم به آخرای خط

اپیزود ۲۱۶۳ طنز غیر رادیوئی | اعتراف حسن به رسیدن رژیم به آخرای خط

Artin Show | Radio Shemroon || Mon - Dec 30, 2019

مقدمه ای بر نظریه آشوب | دکتر خسروانی

مقدمه ای بر نظریه آشوب | دکتر خسروانی

Artin Show | Radio Shemroon || Sun - Dec 29, 2019

آدینه با دکتر زرتشت ستوده | ۶ دی ۲۵۷۸

آدینه با دکتر زرتشت ستوده | ۶ دی ۲۵۷۸

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Dec 28, 2019

اپیزود ۲۱۶۲ طنز غیر رادیوئی | براندازی با تکیه بر افراد فرودست و بی‌سواد

اپیزود ۲۱۶۲ طنز غیر رادیوئی | براندازی با تکیه بر افراد فرودست و بی‌سواد

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Dec 27, 2019

اپیزود ۲۱۶۱ طنز غیر رادیوئی |  بهمراه تارا بانو

اپیزود ۲۱۶۱ طنز غیر رادیوئی | بهمراه تارا بانو

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Dec 27, 2019

خسرو فروهر | | گزارشی گمان شکن

خسرو فروهر | | گزارشی گمان شکن