Radio Shemroon

Radio Shemroon

217 points

Member since: February 25, 2018

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Jun 19, 2018

رُخدادِ ۱۸۲۱ ـ  ما واسه هیشکی رفیق نیمه راه نشدیم

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jun 16, 2018

طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان | آرش

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jun 16, 2018

رُخدادِ ۱۸۲۰ ـ  دیگر هیچکسی خسته نیست

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Jun 15, 2018

رُخدادِ ۱۸۱۹ ـ  الگوهای جمهوری اسلام

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Jun 14, 2018

رُخدادِ ۱۸۱۸ ـ  ﻣﺘﺮﺳﮏ ﺭﺍ ﺗﻔﻨﮓ ﺩﺍﺩﯾﻢ

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jun 13, 2018

علیرضا نوریزاده ... عربستان سعودی و حمایتشان از تجزیه طلبان

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jun 13, 2018

رُخدادِ ۱۸۱۷ ـ  دیروز فیوز رادیوی ماشینم سوخت

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Jun 12, 2018

رُخدادِ ۱۸۱۶ ـ  دوزاری داريد؟

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jun 9, 2018

 طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان | آرش

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jun 9, 2018

رُخدادِ ۱۸۱۵ ـ  پفیوز سمیعی آدم بشو نیست

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Jun 8, 2018

رُخدادِ ۱۸۱۴ ـ  رابطه شخصیت و شورت

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Jun 7, 2018

رُخدادِ ۱۸۱۳ ـ  دزدی در روز روشن

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jun 6, 2018

گزارشی گمان شکن | نگاهی به اسلام!؟؟

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jun 6, 2018

رُخدادِ ۱۸۱۲ ـ  این شبی‌ که میگم شب نیست

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Jun 5, 2018

رُخدادِ ۱۸۱۱ ـ  مقام انسانیت