Radio Shemroon

Radio Shemroon

217 points

Member since: February 25, 2018

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Nov 29, 2018

برنامه ۱۹۲۸ ـ  اگر بخواهیم پیروزیم

برنامه ۱۹۲۸ ـ اگر بخواهیم پیروزیم

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Nov 29, 2018

گزارشی گمان شکن | از شکوه ساسانی تا سقوط اسلامی

گزارشی گمان شکن | از شکوه ساسانی تا سقوط اسلامی

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Nov 28, 2018

برنامه ۱۹۲۷ ـ عروسکهای کوکی | THE ARTIN PARTOVIAN COMEDY SHOW

برنامه ۱۹۲۷ ـ عروسکهای کوکی | THE ARTIN PARTOVIAN COMEDY SHOW

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Nov 27, 2018

برنامه ۱۹۲۶ ـ  باردار کردن ابرها

برنامه ۱۹۲۶ ـ باردار کردن ابرها

Artin Show | Radio Shemroon || Mon - Nov 26, 2018

نیکولآ تِسلا | دکتر خسروانی

نیکولآ تِسلا | دکتر خسروانی

Artin Show | Radio Shemroon || Sun - Nov 25, 2018

افشین نریمان و آرتین پرتویان | داف نیوز | برنامه بیست و پنجم

افشین نریمان و آرتین پرتویان | داف نیوز | برنامه بیست و پنجم

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Nov 24, 2018

برنامه ۱۹۲۵ ـ  زیر بار زور نمی‌رویم

برنامه ۱۹۲۵ ـ زیر بار زور نمی‌رویم

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Nov 24, 2018

راه رهایی مردم ایران | بخش چهاردهم

راه رهایی مردم ایران | بخش چهاردهم

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Nov 24, 2018

برنامه ۱۹۲۴ ـ  راهکار مقابله با تحریم‌ها در قرآن است

برنامه ۱۹۲۴ ـ راهکار مقابله با تحریم‌ها در قرآن است

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Nov 22, 2018

برنامه ۱۹۲۳ ـ  مکارم؛ پرده دارِ رژیم

برنامه ۱۹۲۳ ـ مکارم؛ پرده دارِ رژیم

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Nov 21, 2018

برنامه ۱۹۲۲ ـ  سفره کارگران و سفره آخوندها

برنامه ۱۹۲۲ ـ سفره کارگران و سفره آخوندها

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Nov 20, 2018

برنامه ۱۹۲۱ ـ  تاریخچهٔ نذری

برنامه ۱۹۲۱ ـ تاریخچهٔ نذری

Artin Show | Radio Shemroon || Sun - Nov 18, 2018

افشین نریمان و آرتین پرتویان | داف نیوز | برنامه بیست و چهارم

افشین نریمان و آرتین پرتویان | داف نیوز | برنامه بیست و چهارم

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Nov 17, 2018

برنامه ۱۹۲۰ ـ  طنز غیر رادیویی آرتین پرتویان

برنامه ۱۹۲۰ ـ طنز غیر رادیویی آرتین پرتویان

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Nov 17, 2018

راه رهایی مردم ایران | بخش سیزدهم

راه رهایی مردم ایران | بخش سیزدهم