Radio Shemroon

Radio Shemroon

217 points

Member since: February 25, 2018

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jul 21, 2018

رُخدادِ ۱۸۴۳ ـ  ضربه دردناک به رژیم تهران

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Jul 20, 2018

رُخدادِ ۱۸۴۲ ـ  معمّای براندازی

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Jul 19, 2018

رُخدادِ ۱۸۴۱ ـ  حجاب واجب است، اما اجباری نیست

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jul 18, 2018

مصدقیسم و آخوندیسم در مقابل پهلویسم

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jul 18, 2018

رُخدادِ ۱۸۴۰ ـ  پنجره ای که هر آن بسته خواهد شد

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Jul 17, 2018

رُخدادِ ۱۸۳۹ ـ  فشار از بیرون و فروپاشی از درون

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jul 14, 2018

طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان | آرش

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jul 14, 2018

رُخدادِ ۱۸۳۸ ـ  جمعهٔ ماندگار

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Jul 13, 2018

رُخدادِ ۱۸۳۷ ـ  شمارش معکوس سرنگونی

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Jul 12, 2018

رُخدادِ ۱۸۳۶ ـ  ایرانی های حال خراب

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jul 11, 2018

نمایش رو حوضی مسیح علی نژاد و شاپرک شجری زاده و بقیه سیاهی لشکرها

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Jul 11, 2018

رُخدادِ ۱۸۳۵ ـ  دلم نمی خواهد ميزِعصرانه ام بویِ نانِ مانده بگيرد

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Jul 10, 2018

رُخدادِ ۱۸۳۴ ـ پیش بینی های آرتین

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jul 7, 2018

طنزرادیویی | آرتین پرتویان | افشین نریمان | آرش

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Jul 7, 2018

رُخدادِ ۱۸۳۳ ـ وحشت علی گدا از رادیوشمرون