Radio Shemroon

Radio Shemroon

217 points

Member since: February 25, 2018

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Dec 12, 2018

گزارشی گمان شکن | پرسش و پاسخ با خسرو فروهر

گزارشی گمان شکن | پرسش و پاسخ با خسرو فروهر

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Dec 12, 2018

برنامه ۱۹۳۶ ـ  زنان زیبا قاتل مردان

برنامه ۱۹۳۶ ـ زنان زیبا قاتل مردان

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Dec 11, 2018

برنامه ۱۹۳۵ ـ  آنچه از شب زفاف باید بدانید

برنامه ۱۹۳۵ ـ آنچه از شب زفاف باید بدانید

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Dec 8, 2018

افشین نریمان و آرتین پرتویان | داف نیوز | برنامه بیست و ششم

افشین نریمان و آرتین پرتویان | داف نیوز | برنامه بیست و ششم

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Dec 8, 2018

برنامه ۱۹۳۴ ـ  آتش سوزی های مشکوک

برنامه ۱۹۳۴ ـ آتش سوزی های مشکوک

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Dec 7, 2018

برنامه ۱۹۳۳ ـ  آزادترین دانشگاه های دنیا را داریم

برنامه ۱۹۳۳ ـ آزادترین دانشگاه های دنیا را داریم

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Dec 6, 2018

برنامه ۱۹۳۲ ـ ۱۵ میلیارد یورو گم شد | THE ARTIN PARTOVIAN COMEDY SHOW

برنامه ۱۹۳۲ ـ ۱۵ میلیارد یورو گم شد | THE ARTIN PARTOVIAN COMEDY SHOW

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Dec 5, 2018

برنامه ۱۹۳۱ ـ  ویزای وابستگان جمهوری اسهالی را لغو کنید

برنامه ۱۹۳۱ ـ ویزای وابستگان جمهوری اسهالی را لغو کنید

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Dec 4, 2018

برنامه ۱۹۳۰ ـ  زنی که رازش بر ملا شد

برنامه ۱۹۳۰ ـ زنی که رازش بر ملا شد

Artin Show | Radio Shemroon || Mon - Dec 3, 2018

نیکولآ تِسلا | دکتر خسروانی | بخش دوم

نیکولآ تِسلا | دکتر خسروانی | بخش دوم

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Nov 30, 2018

برنامه ۱۹۲۹ ـ  پیشنهادات و انتقادات

برنامه ۱۹۲۹ ـ پیشنهادات و انتقادات

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Nov 29, 2018

برنامه ۱۹۲۸ ـ  اگر بخواهیم پیروزیم

برنامه ۱۹۲۸ ـ اگر بخواهیم پیروزیم

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Nov 29, 2018

گزارشی گمان شکن | از شکوه ساسانی تا سقوط اسلامی

گزارشی گمان شکن | از شکوه ساسانی تا سقوط اسلامی

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Nov 28, 2018

برنامه ۱۹۲۷ ـ عروسکهای کوکی | THE ARTIN PARTOVIAN COMEDY SHOW

برنامه ۱۹۲۷ ـ عروسکهای کوکی | THE ARTIN PARTOVIAN COMEDY SHOW

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Nov 27, 2018

برنامه ۱۹۲۶ ـ  باردار کردن ابرها

برنامه ۱۹۲۶ ـ باردار کردن ابرها