Radio Shemroon

Radio Shemroon

217 points

Member since: February 25, 2018

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Mar 19, 2019

برنامه ۱۹۹۲ ـ  اسهال دماغ شیری: الان كشور فقط «راهكار سياسي» مي خواهد  | ARTIN PARTOVIAN'S UNBROADCASTABLE COMEDY SHOW

Artin Show | Radio Shemroon || Sun - Mar 17, 2019

گذری در تاریخ | خسرو فروهر | افشین نریمان | آرتین پرتویان | برنامه شش: ساسانیان

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Mar 16, 2019

داف نیوز | افشین نریمان و آرتین پرتویان | #شنبه۷تا۹پیاده

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Mar 15, 2019

چرا شاهنشاه آریامهر رفتار مذهبی داشت؟ | دکتر زرتشت ستوده

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Mar 15, 2019

برنامه ۱۹۹۱ ـ  گوشت گوسفند هم می‌تواند حرام باشد | ARTIN PARTOVIAN'S UNBROADCASTABLE COMEDY SHOW

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Mar 14, 2019

گزارشی گمان شکن | با خسرو فروهر | به یاد را شاه

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Mar 14, 2019

برنامه ۱۹۹۰ ـ  حکم قضایی استرداد شیخ‌الاسلامی به پلیس بین‌الملل | ARTIN PARTOVIAN'S UNBROADCASTABLE COMEDY SHOW

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Mar 13, 2019

 برنامه ۱۹۸۹ ـ  عراق پشت ایران را خالی کرد | ARTIN PARTOVIAN'S UNBROADCASTABLE COMEDY SHOW

Artin Show | Radio Shemroon || Tue - Mar 12, 2019

برنامه ۱۹۸۸ ـ  هدف دشمن ایجاد فشار اقتصادی بر مردم است | ARTIN PARTOVIAN'S UNBROADCASTABLE COMEDY SHOW

Artin Show | Radio Shemroon || Sun - Mar 10, 2019

گذری در تاریخ | خسرو فروهر | افشین نریمان | آرتین پرتویان | برنامه پنج: ساسانیان

Artin Show | Radio Shemroon || Sat - Mar 9, 2019

داف نیوز | افشین نریمان و آرتین پرتویان | #شنبه۷تا۹پیاده

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Mar 8, 2019

دکتر زرتشت ستوده | تاریخ اسارت و بردگی ایرانیان و حقایقی از دکتر مصدق

Artin Show | Radio Shemroon || Fri - Mar 8, 2019

برنامه ۱۹۸۷ ـ  ابرام قاتل با علی بابا رئیس قوه قضاییه شد

Artin Show | Radio Shemroon || Thu - Mar 7, 2019

برنامه ۱۹۸۶ ـ  مانوک خدابخشیان | روح الله زم، اخبار قلابی و صادراتی ها

Artin Show | Radio Shemroon || Wed - Mar 6, 2019

گزارشی گمان شکن | از روح الله خمینی تا روح الله زم